Bezpečnostní vložky EVVA

Bezpečnostní vložka EVVA MCS

Bezpečnostní vložka EVVA MCS

Bezpečnostní vložka EVVA MCS

Mechanický uzamykací systém EVVA MCS-Technologie přináší hned několik výhod. Patří k nim trojnásobné zabezpečení objektu, stejně jako maximální bezpečnost při objednání klíčů navíc. Jedná se o vysoce komplexní a moderní uzamykací systém, který zajišťuje technologickou ochranu před kopiemi. Tento moderní uzamykací systém MCS-Technologie EVVA představuje systém s magnetickým kódováním. Jedno magnetické a dvě mechanická kódování zvyšují bezpečnost vašeho objektu, ať už je to byt, dům nebo firemní objekt. A jak systém MCS-Technologie EVVA funguje v praxi? Při otočení klíče o 360° nezávisle na sobě hned dvakrát prověřuje kódování. Systém MCS-Technologie značky EVVA je také odolný proti opotřebení. Zámečnictví Praha 5 doporučuje tento systém pro zabezpečení domácností i firemních prostorů.

 

Bezpečnostní vložka EVVA 3KS

Bezpečnostní vložka EVVA 3KS

Bezpečnostní vložka EVVA 3KS

Mechanický uzamykací systém 3KS a 3KSplus značky EVVA je prověřenou a kvalitní možností zabezpečení objektů, které zámečnictví Praha 5 může doporučit všem klientům. Jedná se o mechanický uzamykací systém, který je tvořený 3 drážkami a který funguje bez použití pružin. To umocňuje jeho bezpečnostní vlastnosti. Jak vás tento uzamykací systém EVVA ochrání před zloději? Technologie 3KS a 3KSplus pracuje tak, že se stavítka v cylindru pohybují po křivkách vyfrézovaných do klíče, takže nejsou tlačena proti pružině. Protože je každý uzamykací systém unikátní, je zajištěna i vysoká ochrana při objednání dalšího klíče. Technologie 3KS a 3KSplus značky EVVA je současně vysoce odolná proti opotřebení a skvěle odolává klasickým metodám zlodějů, jako je vyhmátnutí nebo vyplanžetování.

 

Bezpečnostní vložka EVVA ICS

Bezpečnostní vložka EVVA ICS

Bezpečnostní vložka EVVA ICS

Systém oboustranného klíče ICS od značky Eva představuje díky speciálně tvarovanému a odolnému podélnému profilu maximální ochranu každého objektu. Zámečnictví Praha 5 doporučuje ICS-technologii především pro zabezpečení firem. Princip této technologie je jednoduchý – oboustranný klíč obsahuje unikátní systém s kódem uvnitř profilu a tato technologie je současně vybavena důmyslným systémem stavítek, což zabraňuje zhotovení neoprávněné kopii klíče. Maximální bezpečnost zajišťuje uzamykací systém ICS EVVA také prostřednictvím propracované detekce správného klíče, která je prováděna ve třech řadách přes třináct blokovacích stavítek.

 

Bezpečnostní vložka EVVA EPS

Bezpečnostní vložka EVVA EPS

Bezpečnostní vložka EVVA EPS

EPS-technologie od značky EVVA představuje propracovaný profilový systém postavený na principu stavítek. Tato technologie je velmi účinná při ochraně všech objektů a zámečnictví Praha 5 ji tak mohou doporučit při zabezpečení bytů, domů, kanceláří nebo dalších firemních objektů. EPS-technologie značky EVVA je založena na principu překrývajícího se profilu klíče. To znamená, že ověření přístupových práv je provedeno hned v několika rovinách zabezpečení. Konkrétně EPS technologie obsahuje šest aktivních prvků detekce a dalších dvacet pozic detekce, které ověřují oprávnění odemykat a zamykat. Součástí sytému je také patentovaný podélný profil. Bezpečnost zvyšuje také vysoká odolnost systému vůči opotřebení.

 

Bezpečnostní vložka EVVA FPS

Bezpečnostní vložka EVVA FPS

Bezpečnostní vložka EVVA FPS

 

Pokud hledáte účinné zabezpečení objektu, které bude založené na mechanických bezpečnostních systémech, může zámečnictví Praha 5 doporučit bezpečnostní systém FPS značky EVVA. Tento systém v sobě spojuje vysokou propracovanost, odolnost a současně jednoduchost provedení. Technologie FPS značky EVVA je vhodná zejména pro malá uzamykací zařízení, kterým poskytuje maximální možnou ochranu. Uzamykací systém FPS je vybaven speciálními klíči z alpaky, které jsou odolné. Součástí je pět nebo šest aktivních pružinových detekčních prvků a detekce probíhá přes dvě bezpečnostní úrovně. Z uživatelského hlediska oceníte vysokou odolnost, nízké opotřebení a snadné ovládání.

 

 

Elektronický bezpečnostní systém AirKey

Elektronický bezpečnostní systém AirKey

Elektronický bezpečnostní systém AirKey

 

Systém AirKey od značky EVVA je elektronický uzamykací systém, který byl vyvinutý v Rakousku, kde se také vyrábí. A na jakém principu tento elektronický systém pracuje? Při použití systému AirKey jet totiž klíč zasílán prostřednictvím internetu. Klíčem se vlastně stává mobilní telefon, na nějž jsou zasílána oprávnění. Bezplatný software je součástí a je poskytován ve formě webové služby. Z tohoto důvodu je systém AirKey určený hlavně pro firemní objekty s odlehlými pracovišti, u nichž efektivně zvyšuje úroveň zabezpečení. Elektronický systém AirKey od EVVA představuje moderní a komplexní zabezpečení objektů.

Elektronický bezpečnostní systém Xesar

Elektronický bezpečnostní systém Xesar

Elektronický bezpečnostní systém Xesar

 

Systém Xesar značky EVVA představuje elektronický uzamykací systém založený na unikátním řešení zabezpečení objektu. Tento systém je vyrábění v Rakousku, kde byl také vyvinut. Zámečnictví Praha 5 doporučuje systém Xesar nejen z důvodu vysoké účinnosti, ale také z důvodu rychlé montáže a skvělé funkčnosti. K systému je dodáván software zdarma. Systém Xesar tak představuje rychlé a nenákladné řešení zabezpečení objektů, firem a podniků. Rádi vám poradíme s výběrem konkrétního systému, který bude vyhovovat vašim potřebám.

 

Elektromechanický bezpečnostní systém e-Primo

Elektromechanický bezpečnostní systém e-Primo

Elektromechanický bezpečnostní systém e-Primo

 

Elektronický uzamykací systém e-Primo přináší novou úroveň zabezpečení domácností i kanceláří. Odlišuje se už na první pohled, protože místo klíční dírky je na dveřích pouze hlavice, k níž se přikládá médium, které umožňuje odemykání a zamykání. Protože tento elektronický zámek přesně lícuje otvor pro běžný zámek, není nutná složitá instalace. Zámečnictví Praha 5 doporučuje tento systém zabezpečení pro byty, domy, kanceláře i další komerční objekty, u nichž snadno zajistí elektronický přístup.

 

Přídavné bezpečnostní zámky K900, K950, K9000

Bezpečnostní přídavné zámky řady K900, K950 a K9000 od značky EVVA představují efektivní a prověřené řešení zabezpečení domu, bytu, kanceláře nebo jiných firemních objektů. Tyto bezpečnostní zámky jsou vybavené dveřní záchytkou, takže znemožňují otevření zvenčí násilím. A jak to funguje v opačném případě, když byste potřebovali zabouchnout dveře před nosem lupičům? S přídavnými zámky EVVA to dokážete okamžitě a budete v bezpečí. O vysoké účinnost přídavných bezpečnostních zámků hovoří jejich třída odolnosti proti násilnému překonání, která je v kategorii ZSR. Jako uživatel oceníte snadné ovládání přídavných bezpečnostních zámků K900, K950 a K9000 pomocí jednoho knoflíku a kontrolky. Zámečnictví Praha 5 doporučuje přídavné zámky EVVA pro dřevěné i kovové dveře.

Rourový trezor a klíčový trezor PZV-178 a PZV-179

Přemýšlíte, kam schováte peníze, doklady, zlato nebo další cennosti? Rádi byste si pořídili vlastní rourový nebo klíčový trezor? Zámečnictví Praha 5 doporučuje trezory EVVA řady PZV-178 a PZV-179, které poskytují vysokou ochranu všem uschovaným věcem. Tento typ trezorů je vhodný pro instalaci do stěn nebo podlahy, kde jsou dobře schované. Naše zámečnictví vám pomůže nejen s výběrem, ale i s odbornou montáží trezorů. Využít můžete také naše s údržbou, servisem a opravou trezorů.

Bezpečnostní kování SB72/88/92

Bezpečnostní kování představuje účinný prvek při zabezpečení objektů. Zámečnictví Praha 5 má výborné zkušenost s bezpečnostním kováním značky EVVA řady SB72/88/92, které poskytuje spolehlivou a účinnou ochranu pro vstupní dveře. Praxe ukazuje, že bezpečnostní kování je účinnou ochranou proti snaze zlodějů, protože znemožňuje otevření dveří pomocí nářadí. Bezpečnostní kování EVVA tak poskytuje účinnou ochranu proti rozlomení cylindru nebo proti jeho odvrtání a chrání dveře i proti vytažení jádra. Odbornou montáž bezpečnostního kování přenechejte s důvěrou zámečnictví Praha 5, kde vám také rádi poradíme s výběrem konkrétních produktů.