Zámečnická pohotovost Praha 5

Zámečnictví Praha 5 provozuje non-stop zámečnickou pohotovost, která působí po celém tomto městském obvodu. Když se vám zasekl klíč v zámku, zabouchli jste si klíčky v autě nebo potřebujete urgentně opravit dveře, neváhejte volat naše zámečnictví na lince 604 107 107! Zámečníci Praha 5 k vám okamžitě vyjíždí, aby co nejrychleji provedli zámečnické práce za skvělou cenu.

Zámečnická pohotovost Praha 5 – působnost

Zámečnickou pohotovost na Praze 5 můžete objednávat 24 hodin denně.  Působnost zámečnické pohotovosti zahrnuje všechny čtvrti tohoto městského obvodu: Smíchov, Hlubočepy, Radlice, Košíře, Motol, částečně také Jinonice, kousíček Malé strany a Břevnova. Zámečníci za vámi dojedou do 30 až 60 minut dle aktuální dopravní situace

Služby zámečnické pohotovosti Praha 5

Zámečnická pohotovost Praha 5 poskytuje veškeré akutní zámečnické práce. Víme, že potíže se zámkem se mohou objevit v jakoukoli denní nebo noční hodinu, proto je naše zámečnická pohotovost k dispozici 24 hodin denně.

Zabouchli jste si klíčky v bytě nebo v autě a nemůžete se dostat dovnitř? Vrátili jste se domů a zalomil se vám klíč v zámku, takže nemůžete odemknout? Zasekl se vám zámek u vaší firmy? Navštívili vás zloději a zničili vaše dveře, takže je musíte ihned vyměnit? S tímto a s dalšími zámečnickými pracemi si hravě poradíme – kontaktujte zámečnictví Praha 5, to je první krok k vyřešení vašich potíže se zámkem nebo dveřmi.

Zámečnická pohotovost Praha 5 připravena poskytnout vám tyto zámečnické služby:

 • Otevírání zamčených nebo zabouchnutých dveří
 • Otevírání všech druhů zámků a dveří – u automobilů i objektů
 • Otevírání automobilů všech značek
 • Otevírání a servis trezorů
 • Okamžité a neodkladné opravy zámků a vložek
 • Opravy dveří, zárubní a zámků po vloupání
 • Vyjmutí zalomených klíčů
 • Výměny a montáž bezpečnostních zámků a vložek

Zámečnictví Praha 5 poskytuje také další zámečnické služby, například v oblasti zabezpečení objektů, rodinných domů nebo bytů.

Jak funguje zámečnická pohotovost Praha 5?

Zámečnictví Praha 5 poskytuje non-stop zámečnickou pohotovost, která je vám k dispozici 24 hodin denně na telefonu 604 107 107. Po zavolání se vás zeptáme na druh zámečnických prací, které požadujete, a ihned se za vámi vydává zkušený zámečník, který dojede na udanou adresu v obvodu Praha 5. Dojezd se snažíme co nejvíce zkrátit a práci na místě odvést bezpečně, ohleduplně a bez poškození vašeho majetku. Pracujeme za skvělé ceny a velmi efektivně.

Zámečnickou pohotovost na Praze 5 poskytují profesionální a proškolení zámečníci, kteří jsou připraveni precizně opravit váš zámek, dveře nebo si poradit s otevření automobilu i trezoru. Zámečnická pohotovost Praha 5 řeší především akutní potíže se zámkem, dveřmi, klíči, které nepočkají do druhého dne.

Za dlouhou dobu praxe zámečnictví Praha 5 je nám jasné, že potíže se zámkem nebo dveřmi se objevují v nejméně vhodnou dobu, proto provozujeme zámečnickou pohotovost 24 hodin denně tak, abychom vám na celé Praze 5 byli schopni pomoci v co nejkratší době.

Proč zavolat zámečnickou pohotovost Praha 5?

 • Za dobu svého působení pomohlo zámečnictví Praha 5 už tisícům lidí, kteří řešili problémy se zámkem nebo dveřmi v nejméně vhodnou hodinu. Jsme tady pro vás a hovoří za nás naše pozitivní reference.
 • Pracujeme s moderními technologiemi a osvědčenými komponenty, jako jsou bezpečnostní vložky EVVA nebo GUARD. Naše zámečnická pomoc je skutečně efektivní, rychlá a ohleduplná k vašemu majetku.
 • Přijedeme za vámi v co nejkratší možnou dobu (zpravidla do 30 nebo 60 minut od zavolání). Zámečnickou pohotovost na Praze 5 poskytujeme za bezkonkurenční ceny.